Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Lancool K9A, K9X i K9WX – (de-)ewolucja Dragon Lord?

Lancool K9A, K9X i K9WX – (de-)ewolucja Dragon Lord?

Lancool_logoOsoby, które kojarzą legendarną już serię Dragon Lord albo nietypową serię First Knight od firmy Lancool z całą pewnością zainteresowane będą jej trzema kolejnymi „wizjami” obudów: PC-K9A, PC-K9X oraz PC-K9WX. Są to bowiem obudowy typu mid-tower (wymiary: 472 x 210 x 505 mm – wysokość x szerokość x długość) łączące w sobie liczne praktyczne aspekty z całkiem nienagannym design’em (nieco przypominającym ten znany m.in. z Fractal Design Arc Midi Tower). Wśród praktycznych aspektów warto nadmienić chociażby bez-narzędziowy montaż (dysków, napędów, zasilacza, kart rozszerzeń i płyty głównej), dobrą aranżację okablowania z zasilacza czy też całkiem niezłą wentylację (sumarycznie możemy tu zmieścić trzy wentylatory – dwa 140 mm z przodu oraz jeden 120 mm z tyłu).

W przypadku tych obudów mamy do czynienia z modelami bez czarnego wnętrza i bez okna (PC-K9A), z czarnym wnętrzem i bez okna (PC-K9X) oraz oraz z modelem z czarnym wnętrzem i dużym bocznym oknem (PC-K9WX). Ceny tych obudów to odpowiednio ok. 115, 120  i 130 dolarów (bez VAT-u). Byłoby zatem niemal wszystko ok. gdyby nie fakt, że producent zdecydował się tutaj zrezygnować ze specjalnie nadbudowanego topu (gdzie idealnie mieściła się cienka chłodnica). Cóż, ostatecznie to sami użytkownicy zadecydują jak przyjmą owe nowe obudowy od Lancool…

Źródło: LancoolPC.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*