Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Lamptron CW611 – wypasiony panel sterujący

Lamptron CW611 – wypasiony panel sterujący

Lamptron CW611 - wypasiony panel

Na rodzimy rynek „zawitał” kolejny panel sterujący firmy Lamptron (znanej np. z nietuzinkowego modelu w postacui FC Touch). Najnowsza koncepcja panelu to CW611 i jak sugeruje tytuł naszego newsa jest to tzw. „wypasiona” opcja. Posiada on sześć mocnych kanałów do regulacji wentylatorów lub pompek wodnych (obciążalność każdego jednego kanału CW611 to 36W). Zadbano tutaj także o bardzo czytelny wyświetlacz z regulacją natężenia podświetlenia a nawet ochronę przed przepięciem i zwarciem (w razie ewentualnego przeciążenia kanału).

Pracę wentylatorów i/lub pompek możemy tutaj regulować w zakresie 0-12V a zatem powinien on spełnić wszystkich wymagających użytkowników. Warto też wiedzieć, że do poprawnej pracy panel sterujący Lamptron CW611 wymaga dość mocnego zasilacz zasilacza – według producenta o mocy minimum 550W. Upewnijmy się zatem zawczasu co do posiadanego przez nas zasilacz co by niespodzianki jakiejś nie było ;)

Sugerowana cena detaliczna panelu Lamptron CW611 to nieco ponad 300 zł. Cóż, nikt nie twierdził, że high-end to tania rzecz…

Źródło: Cooling.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*