Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Kruger&Matz EDGE 1082 – rozsądny tablet z Windows 8.1?

Kruger&Matz EDGE 1082 – rozsądny tablet z Windows 8.1?

Kruger&Matz EDGE 1082

W ofercie firmy Kruger&Matz pojawił się nowy, dość intrygujący tablet – EDGE 1082. Jest to urządzenie oferujące na dzień dobry m.in. porządny wyświetlacz (10.1″ na bazie matrycy IPS i o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli) oraz rozsądną specyfikację wewnętrzną. Znajdziemy tutaj bowiem m.in. 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3735F (taktowanie 1,33 GHz a w trybie Turbo nawet 1,83 GHz) wspierany przez 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia o kolejne 32 GB przy pomocy karty pamięci microSD). Warto też nadmienić, że tablet ten oferuje także dwa aparaty fotograficznej (co za często się w tabletach nie zdarza!) o rozdzielczości 2 Mpx.

Użytkownik otrzymuje tutaj także wbudowany moduł Wi-Fi 802.11 b/g/n, moduł Bluetooth 2.1 oraz bardzo bogaty zestaw wyjść / złączy (USB, micro USB, mini HDMI, wyjście słuchawkowe i gniazdo zasilania) i bardzo pojemny akumulator (aż 7900 mAh). Co ciekawe mimo takiej interesującej specyfikacji tablet Kruger&Matz EDGE 1082 nie ma specjalnie „wyśrubowanej” ceny (jak to jest w zwyczaju polityki chociażby firmy Apple i Samsung). Ten model tabletu wyceniono bowiem na ok. 750 zł sugerowana cena detaliczna). Czyżby zatem miała to być po prostu wspólna promocja firm Kruger&Matz oraz Microsoft? ;)

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*