Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Krater w planach wydawniczych Techland – premiera we wrześniu

Krater w planach wydawniczych Techland – premiera we wrześniu

Krater - postapokaliptyczny RPG

W planach wydawniczych studia Techland pojawił się kolejny tytuł – Krater. Jest to w założeniu post-apokaliptyczny „rasowy” tytuł w stylu action RPG, którego rozgrywka opiera się na przede wszystkim na craftingu (wytwarzanie unikalnych cech broni i przedmiotów) i eksploracji świata (wiadomo, jak to w grach fabularnych ;)). Krater to gra „spod pióra” stosunkowo mało znanego studia o nazwie Fatshark. Akcja gry rozgrywa się w post-apokaliptycznej Szwecji a dokładnie w tytułowym kraterze – „pamiątce” po zamierzchłym wydarzeniu kończącym pewien etap ludzkiej cywilizacji.

Krater - postapokaliptyczny RPG

Jednym z głównych zadań gracza będzie tutaj stworzenie zgranej drużyny „siepaczy”, która będzie w stanie dotrzeć w niezbadane rejony krateru. Naturalnie wszystko to będzie okraszone post-apokaliptyczną wizją naszego świata. Całość brzmi nieźle więc może faktycznie warto będzie sięgnąć po kratę….znaczy Krater ;) W każdym razie gra trafi na rynek we wrześniu bieżącego roku i jak przystało na PeCetową grę będzie miała rozsądną cenę. Sugerowana cena detaliczna Krater to ponoć ok. 70 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Trackbacks for this post

  1. Jesienny konkurs BestPCInfo.pl i Techland | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] zestawy gry Krater (wydanie [...]

Leave a Comment

*