Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Korporacja FutureMark przejęta przez Underwriters Laboratories?

Korporacja FutureMark przejęta przez Underwriters Laboratories?

FutureMark kupiony przez UL

Korporacji FutureMark nie trzeba chyba przedstawiać żadnemu użytkownikowi? Jeśli jednak trzeba, to odsyłam takową osobę chociażby do najnowszego 3DMarka z jej logo. W każdym razie ostatnimi dniami miało miejsce dość spore zamieszanie wokół FutureMark a to za sprawą rzekomego przejęcia owej korporacji przez firmę UL (Underwriters Laboratories), która to zajmowała się do tej pory szeroko rozumianym aspektem certyfikacji i bezpieczeństwa w świecie IT. Wydaje się zatem, że takowe przejęcie rzeczywiście miało miejsce. Mało tego, sama transakcja sfinalizowana ponoć była już tydzień temu (31.10.2014) i praktycznie cała obecna ekipa FutureMark pracować ma już „pod skrzydłem” UL.

Pytanie zatem co dla obecnego świata benchmarków i testów oznacza takie niemałe przejęcie? Mamy w przyszłości spodziewać się bezpieczniejszych dla sprzętu testów syntetycznych? ;) No i jak widzą Panowie z FutureMark support bieżących aplikacji, będą się tym zajmować po godzinach? ;)

Źródło: Futuremark.com / UL.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*