Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Koolance zwodował Radeona HD6850

Koolance zwodował Radeona HD6850

Koolance_logoFirma Koolance nie jest być może w Polsce tak popularna jak EK Water Blocks jednak mimo to potrafi zaznaczyć się na rynku chłodzenia wodnego. Ostatnio np. zaprezentowała VID–AR685 – blok wodny przeznaczony dla kart graficznych AMD Radeon HD6850. Oczywiście blok należy do typu full-cover (schładza rdzeń, pamięci i sekcję zasilania) więc zamontować go można poprawnie tylko na karcie referencyjnej. Do konstrukcji tego bloku producent używa przede wszystkim niklowanej miedzi oraz acetalowego topu. Aby zaś łatwiej było go wmontować w istniejący układ wodny przewidziano tu obustronne gwinty 1/4″.

Koolance VID-AR685

Koolance VID-AR685Koolance VID-AR685 wyceniono na ok. 110 dolarów (bez VAT-u) wobec czego można stwierdzić, że sam blok nie jest szczególnie drogi. Oczywiście jeśli weźmiemy pod uwagę to, że trzeba dokupić także inne elementy układu wodnego to sumaryczna cena będzie nieco…inna.

Źródło: Koolance.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*