Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Komodo HD6900 – kolejny full-cover od Swiftecha

Komodo HD6900 – kolejny full-cover od Swiftecha

SwiftechNie tak dawno oferta firmy Swiftech poszerzyła się o Komodo HD6900, blok wodny dedykowany (jak nietrudno się domyślić) kartom graficznym AMD Radeon z serii HD6900 (zarówno HD6950 jak i HD6970). Jest to oczywiście konstrukcja typu full-cover (chłodzi rdzeń, pamięci i sekcję zasilania) a jako materiałów do jego produkcji użyto przede wszystkim miedzi (podstawa i system kanalików) oraz delrinu (top). Podobnie jak EK Water Blocks tak i firma Swiftech przewidziała w swojej wizji bloku obustronne gwinty 1/4″(naprawdę praktyczna rzecz jeśli ktoś ma już zmontowany układ wodny).

Swiftech_Komodo_HD6900

Swiftech_Komodo_HD6900

Za Swiftech Komodo HD6900 przyjdzie nam zapłacić ok. 140 dolarów (bez VAT-u) jedna pamiętajmy, że jeśli ktoś składa nowy układ „od zera”, to koszta ostateczne są kilkukrotnie wyższe (w końcu trzeba się jeszcze zaopatrzyć w pompkę, chłodnicę, rezerwuar, płyn, wąż i odpowiednie złączki).

Źródło: Swiftnets.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*