Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Kolorowy świat coolerów CPU według Enermax

Kolorowy świat coolerów CPU według Enermax

Enermax_logoZgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (przy okazji tegorocznych targów CES) firma Enermax poszerzyła swoją ofertę o coolery CPU. Dokładniej rzecz ujmując są to trzy odmiany tego samego „chłodziwa”: ETS-T40-VDETS-T40-TA i ETS-T40-TB. Konstrukcja wszystkie tych trzech odmian coolera CPU oparta jest cztery miedziane 6 mm heat-pipe’y, system aluminiowych finów zaś całość schładzana jest przez 120 mm wentylator z PWM (o spektrum pracy od 800 do 1800 obr./min.). Co ciekawe nie zabrakło tutaj także H.D.T. (Heat-pipe Direct Touch) zaś wersja ETS-T40-TA ma także niklowane heat-pipe’y. Poza niklowaniem te trzy coolery różnią się także typem zastosowanego nań wentylatora. W przypadku wersji ETS-T40-VD wentylator podświetlany jest na niebiesko i czerwono, wersja ETS-T40-TA posiada podświetlenie na niebiesko a ETS-T40-TB…w ogóle nie posiada podświetlenia.

Enermax_i_coolery_CPU

Enermax_i_coolery_CPU

Cóż, nie ma to jak wprowadzić na rynek jeden cooler CPU w aż trzech odmianach…Czyżby firma Enermax już na samym początku uczyła się pod tym względem od najlepszych? (vide Thermalright oraz Prolimatech) Na to wygląda gdyż debiutanckie coolery CPU od Enermax wstępnie wyceniono na ok. 40-50 dolarów* (zależnie od modelu).

* ceny bez VAT-u

Źródło: TechPowerUp.com

Trackbacks for this post

  1. Enermax ETD-T60 - horyzontalne coolery CPU | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] czas temu informowaliśmy o tym, że Enermax próbuje swoich sił na rynku coolerów CPU. Okazuje się, że teraz  firma…

Leave a Comment

*