Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Kolejne nowości z serii gier Niesamowite Maszyny!

Kolejne nowości z serii gier Niesamowite Maszyny!

Niesamowite Maszyny - Symulator Samochodów Wyścigowych

Niesamowite Maszyny” – największa na naszym rynku seria gier o symulatorach – powiększyła się ostatnio o dwa kolejne tytuły. Dzięki staraniom Techland na półki sklepowe trafiły takie tytuły jak Symulator Samochodów Wyścigowych oraz Symulator Złomowiska. Obie te gry dostępne są naturalnie w polskiej wersji językowej i w dobrej cenie cenie – 49,90 zł (a przynajmniej w przypadku wersji na PC).

W przypadku Symulatora wyścigów Samochodowych gracz ma okazję zasiąść za kierownicą dowolnie wybranego auta lub bolidu. Do wyboru jest tutaj sześć zróżnicowanych torów wyścigowych oraz dziewięć wiernie odwzorowanych aut. Podczas zmagań na torze graczom towarzyszyć będzie m.in. zmieniająca się pogoda, która naturalnie wpływa na fizykę jazdy. Dodajmy do tego jeszcze możliwość modyfikowania torów oraz  tuningowania samochodów a okaże się, że symulator wcale nie musi być nudny.

Niesamowite Maszyny - Symulator Złomowiska

Co do Symulatora Złomowiska, to oferuje on dosłownie jedyne w swoim rodzaju wrażenia. Dzięki tej grze możemy bowiem wcielić się w specjalistę, który zarządza złomowiskiem. Jest to okazja, ażeby „dosiąść” potężnych maszyn, służących do przenoszenia, miażdżenia i rozrywania rządzeń oraz pojazdów. Co ciekawe do dyspozycji gracza zostało oddanych aż 20 zróżnicowanych misji, podczas których dźwięk rozrywanego metalu może przyprawić nawet o gęsią skórkę.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*