Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Peryferia > Kolejne karty dźwiękowe z procesorem Sound Core 3D

Kolejne karty dźwiękowe z procesorem Sound Core 3D

Sound Blaster ZxR 1

Oferta kart dźwiękowych firmy Creative z rodziny Sound Blaster Z poszerzyła się o dwa modele : Zx oraz ZxR. Są to karty dźwiękowe w teorii dla najbardziej zaawansowanych użytkowników a sam producent przyznaje, że są one najlepsze spośród wszystkich dostępnych w tej serii produktów.

Sercem obu układów jest autorski procesor dźwięku Sound Core 3D, który to wspierają technologie SBX Pro Studio oraz CrystalVoice, co ma zagwarantować jakość dźwięku na bardzo wysokim poziomie. SBX Pro Studio to poprawienie dźwięku przestrzennego oraz korekcja strat niskich i wysokich częstotliwości, które to wynikają z kompresji. Głównym celem użycia CrystalVoice jest likwidacja hałasu z otoczenia i tłumienie pogłosu oraz wytworzenie strefy akustycznej.

Cechą charakterystyczną kart dźwiękowych Creative Sound Blaster Z jest duża czystość – odstęp sygnału od szumu wynosi  116dB w wersji Zx oraz 124dB dla ZxR. Producent nie zapomniał również o 600 Ohm-owym wzmacniaczu słuchawkowym, pozłacanych złączach I/O i technologii kalibracji parametrów głośnika w zależności od indywidualnej akustyki pomieszczenia – SB Speaker-Calibration.

Sound Blaster ZxR 1Specyfikacja:

  • Interfejs: PCI-E
  • Procesor: Sound Core 3D
  • Technologie: CrystalVoice, SBX Pro Studio, SB Speaker-Calibration
  • Wzmacniacz: 600 Ohm
  • Odstęp sygnału od szumu: 116 dB (Zx) / 124 dB (ZxR)
  • Częstotliwość próbkowania: 192 kHz
  • Systemy: Dolby Digital Live oraz DTS Connect
  • System dźwięku: 5.1
  • Zewnętrzny moduł kontroli ACM

Premiera kart przewidziana jest na koniec lutego bieżącego roku a modele te zostały wycenione odpowiednio na 599 zł za model Zx oraz 999 zł za wersję ZxR (+VAT).

Źródło: Hartware.de

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*