Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Karty graficzne Inno3D teraz oficjalnie w Polsce!

Karty graficzne Inno3D teraz oficjalnie w Polsce!

Inno3D i polska premiera

O ile karty graficzne z logo Inno3D są dość charakterystyczna i w pewnych kręgach użytkowników PC bardzo rozpoznawalne o tyle do tej pory nie były one raczej zbyt popularne w Polsce. Na szczęście ostatnimi czasy sytuacja ta kompletnie się zmieniła i karty Inno3D zawitały oficjalnie na rodzimy rynek. Oto bowiem jeden z polskich dystrybutorów części komputerowych (eXtremeMem) wzbogacił swoją ofertę o karty Geforce właśnie od Inno3D. W ramach owej polskiej premiery zapowiedziano m.in. całą gamę kart z serii iChill oraz kilka modeli z serii HerculeZ.

Wśród nich znajdziemy chociażby karty Geforce GTX 970 i GTX 980 z autorskimi coolerami GPU: AirBoss X3, AirBoss X3 Ultra, AirBoss X4 Ultra, AirBoss X4 DHS oraz Black Water Cooling. Ten ostatni typ zastosowanego chłodzenia to naturalnie chłodzenie wodne. Oczywiście tego typu ekskluzywne / egzotyczne karty graficzne do tanich należeć nie będą ale to już chyba standard…

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*