Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Karty AMD Radeon HD7000 będą zgodne PCI-Express 3.0?

Karty AMD Radeon HD7000 będą zgodne PCI-Express 3.0?

AMD_logoJeszcze nie tak dawno temu sloganów w stylu „PCI-E 3.0 Ready” było stosunkowo niedużo jednak obecnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że do końca roku ma się to diametralnie zmienić. Nie wykluczone, że wszystko to „rozpętała” firma AsRock oficjalnie prezentując praktycznie pierwszą płytę główną ze slotem PCI-Express 3.0 jednak w jej ślad idą teraz kolejni potentaci rynku płyt głównych oraz (co także raczej oczywiste) producenci kart graficznych. Jak nietrudno się domyślić pierwsze karty graficzne, które będą zgodne z tym standardem (aczkolwiek nie wiadomo jeszcze czy w 100% z nim kompatybilne) to oczywiście AMD Radeon z serii HD7000. Na chwilę obecną informacje te nie są jeszcze w pełni oficjalne jednak już teraz spekulować można, że byłby to naturalny „gest technologiczny” ze strony AMD.

Cóż, wygląda wiec na to, że rok 2011 (a już na pewno 2012) będzie upływał pod znakiem SATA 3, USB 3.0 i PCI-E 3.0. Najwyraźniej technologia naprawdę lubi jak takie same cyferki są w komplecie  :)

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*