Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Jesienny konkurs BestPCInfo.pl i Techland!

Jesienny konkurs BestPCInfo.pl i Techland!

Konkurs BestPCInfo.pl i Techland

BestPCInfo.pl oraz studio Techland mają przyjemność zaprosić użytkowników / czytelników do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, tym razem jesiennym (no, może jeesienno-zimowym). Zasady konkursu są naturalnie proste a nagrody całkiem rzeczowe. Wystarczy tylko „Lubić” BestPCInfo.pl na Facebook, „Lubić” wpis na temat konkursu na profilu BestPCInfo.pl na Facebook’u oraz wysłać na wskazany adres e-mail (patrz regulamin konkursu) poprawne odpowiedzi na trzy pytania konkursowe. Potem wystarczy tylko mieć trochę szczęścia i cieszyć się nagrodą :) Do wygrania są następujące nagrody:

  • dwa wentylatory Coolink: SWIF2-1201 oraz SWIF2-120P
  • dwa wentylatory Prolimatech: Blue Vortex 12 oraz Blue Vortex 14 LED
  • jeden wentylator be quiet!: Shadow Wings SW1
  • dwa zestawy gry Krater (wydanie specjalne)

Nagrody te będą przyznawane w trzech następujących zestawach:

Nagrody w jesiennym konkursie BestPCInfo.pl i Techland

Pytania konkursowe:

1. W jakim kraju ma miejsce rozgrywka gry Krater?

2. Jak nazywa się najnowszy cooler GPU firmy Prolimatech?

3. Z jaką maksymalną prędkością pracuje wentylator be quiet! Shadow Wings SW1?

Regulamin konkursu :

I. Konkurs organizowany jest przez vortal BestPCInfo.pl i studio Techland i trwa od 04.11.2012 do 18.11.2012 (do godz. 23:59). Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi najpóźniej do 20.11.2012 roku na łamach  vortalu BestPCInfo.pl.

II. Konkurs prowadzony jest wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Nagrody zostaną wysłane tylko i wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na koszt organizatora i w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników konkursu.

III. W losowaniu nagród wezmą udział tylko te osoby, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania konkursowe, „Lubią” BestPCInfo.pl na Facebook’u oraz „Lubią” wpis o konkursie na profilu BestPCInfo.pl na Facebook’u. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy przesyłać na adres konkurs@bestpcinfo.pl

IV. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy BestPCInfo.pl za wyjątkiem redakcji oraz sponsorów nagród i ich rodzin. Udział w konkursie mogą wziąć jedynie użytkownicy, posiadający polskie obywatelstwo i ukończony 18 rok życia (lub posiadający odpowiednią zgodę prawnych opiekunów).

V. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie z odpowiedziami na wskazany w regulaminie adres e-mail.

VI. Nagrody nie podlegają zamianie na inne lub na ich równowartość pieniężną.

VII. Poprzez wzięcie udziału w konkursie użytkownik wyraża zgodę na opublikowanie swojego imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania podczas ogłoszenia wyników konkursu oraz zgadza się na przetwarzanie jego danych (imię, nazwisko oraz adres e-mail) w celach marketingowych.

VIII. Zwycięzcy zostaną poinformowani także poprzez oddzielny e-mail. Zwycięzcy mają obowiązek w ciągu 3 dni od otrzymania e-maila o wygranych nagrodach przesłać organizatorowi dane niezbędne do realizacji wysyłki nagród (poprzez podanie danych adresowych w odpowiedzi na e-maila o wygranych nagrodach). W przypadku niewywiązania się z tego obowiązku organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzania dodatkowego losowania nagród w celu przyznania nagrody innemu uczestnikowi konkursu. W razie dodatkowego losowania nagród termin realizacji wysyłki nagród do zwycięzców może ulec przesunięciu o 7 dni.

IX. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych.

X. Przykładowy formularz / e-mail z odpowiedziami na pytania konkursowe powinien wyglądać następująco:

Nazwa profilu na Facebook: …

Odpowiedź na pyt. nr 1: …

Odpowiedź na pyt. nr 2: …

Odpowiedź na pyt. nr 3: …

XI. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie wszystkich powyższych postanowień niniejszego regulaminu.

Trackbacks for this post

  1. Jesienny konkurs BestPCInfo.pl i Techland - wyniki | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] z deklarowanymi zasadami ogłaszamy wyniki jesiennego konkursu BestPCInfo.pl i Techland. Otrzymaliśmy naprawdę sporo zgłoszeń jednak jak wiadomo mogliśmy przyznać…

Leave a Comment

*