Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Peryferia > Jednak nie Google Android 5.0 a Jelly Bean aka Android 4.1?

Jednak nie Google Android 5.0 a Jelly Bean aka Android 4.1?

Google Android

Android to najszybciej rozwijający się system operacyjny na rynku przeznaczony dla urządzeń mobilnych – potocznie zwanych smartfonami/smartphone’ami. Obecnie mimo, że od premiery minęło już kilka ładnych miesięcy, to jednak raczej stosunkowo wąska grupa użytkowników korzysta z urządzeń z Androidem 4.0 „na pokładzie”. Google jednak nie przejmuje się tym i jest gotowy do wypuszczenia na rynek oprogramowania Jelly Bean – ponoć uprzednio mylnie nazywanego Androidem 5.0. Co ciekawe ów Jelly Bean to po prostu następca wspomnianego Androida 4.0, czyli Android 4.1.

Google Android 4.1

System ten ma wprowadzić nową przeglądarkę Google Chrome, aplikację Google Assistant oraz poprawki, gwarantujące stabilniejszą pracę. Najważniejszym jednak atutem nowego systemu ma być ponoć zwiększenie wydajności w grach oraz support dla ekranów o jeszcze większych rozdzielczościach niż obecnie. Nowe oprogramowanie zostanie oficjalnie przedstawione podczas corocznej, a zarazem największej imprezy, którą organizuje Google [Google I/O], która ma odbyć się 27 czerwca bieżącego roku. Cóż, czekamy zatem na rozwój wydarzeń…

Źródło: TechCrunch.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*