Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Intel i darmowe gry do procesorów?

Intel i darmowe gry do procesorów?

Intel i darmowe gry

Wydaje się, że na rynku procesorów niebawem będziemy mieli pewnego rodzaju „marketingowy przełom”. O ile bowiem w przypadku kart graficznych nikogo dziś nie dziwią dołączane do nich bogate zestawy gier komputerowych o tyle w przypadku procesorów będzie to…co najmniej nowość. W każdym razie oto bowiem Intel rozpoczął nową kampanię reklamową swoich 22 nm procesorów z serii Haswell. Do każdego czterordzeniowego modelu procesora nabywca otrzyma także (w formie kluczy) pakiet gier i aplikacji: McAfee LiveSafe, Shadowrun Returns, GRID Autosport oraz Star Chart.

Cóż, nie jest to może propozycja bogata w jakieś najnowsze mega-hity ale…od czegoś trzeba przecież zacząć. Liczymy, że tego typu promocja w przyszłości będzie „bogatsza” w nowsze tytuły. W każdym razie obecna promocja trwać będzie ponoć do 21 grudnia 2014 roku a zatem do tego czasu spokojnie można zaplanować zakup nowej maszyny. Pytanie tylko jak na coś takiego zareaguje AMD…

Źródło: Informacja prasowa Alsen.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*