Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Intel Extreme Masters w Katowicach – udana impreza!

Intel Extreme Masters w Katowicach – udana impreza!

Intel Extreme MastersImpreza Intel Extreme Masters, która odbyła się w dniach 18 – 20.01 w 2013 roku dobiegła końca. Imprezę tą trzeba bez wątpienia zaliczyć do w pełni udanych – zarówno jeśli chodzi o publiczność, jak i samą jakość eventu. Alsen wraz z drużyną Alsen Team oczywiście uczestniczył w tym niemałym wydarzeniu.

Istne tłumy graczy i widzów na imprezie w Katowicach!

Miniony weekend zgromadził w Katowickim Spodku wielu fanów szeroko rozumianego e-sportu. Po raz pierwszy to właśnie w Polsce odbyły się Mistrzostwa Świata Intel Extreme Masters. Mroźna aura tegorocznej zimy nie przeszkodziła widzom, którzy czekali długo w kolejkach, aby wejść do budynku i zobaczyć jak wyglądają zmagania graczy z całego świata. Liczba uczestników imprezy przerosła wszelkie oczekiwania organizatorów. Podczas trwania imprezy Spodek odwiedziło prawie 40 tysięcy osób.

Intel Extreme Masters

Również i Alsen może pochwalić się świetną frekwencją. Stoisko przez te 3 dni odwiedziły tysiące osób. Na stoisku Alsen na gamingowych notebookach Samsung oraz przy akcesoriach Logitech zagrało ponad 1 000 osób. Ponad 200 osób walczyło w rozgrywkach o cenne nagrody ufundowane przez firmy Samsung, Logitech oraz nVidia. Prawie 15 osób nagrodzono nagrodami głównymi natomiast każdy z graczy dostał zestaw nagród pocieszenia. Publiczność zebrana na stoisku Alsen, dla której codziennie trwały konkursy oraz promocje, także nie wyszła z pustymi rękami. W stronę publiczności powędrowały bowiem smycze, piłki, pendrive, gry , koszulki, podkładki pod myszki i ogrom Alsenowych cukierków.

Alsen Team także walczył na Intel Extreme Masters 2013

Drużyna Alsen Team brała udział w rozgrywkach na jednej z głównych scen gdzie walczyła o półfinały w Counter Strike’a wraz z drużyną myDGB.net ze Słowacji. Team ten zajął w Katowicach czwarte miejsce.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*