Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Intel Atom w nowym Galaxy Tab 3

Intel Atom w nowym Galaxy Tab 3

Intel Atom w nowym Galaxy Tab 3

Samsung przygotowuje się do rychłego wprowadzenia na rynek swojego pierwszego tabletu opartego o procesor Intel Atom pod kontrolą systemu Android. Najnowszy produkt koreańskiego producenta ma zostać wyposażony w 10,1″ ekran i układ Intel Atom pod nazwą Cover Trial+. Ponadto urządzenie ma pracować z systemem 4.2 Jelly Bean i według informacji zdobytych przez serwis GFXBenchmark zaoferuje rozdzielczość 1280 x 800 pikseli oraz procesor Z2560 taktowany zegarem 1,6GHz.

Według Computerworld Intel bardzo ciężko pracował nad tym, aby zmniejszyć zużycie energii i zwiększyć wydajność układów Atom. Jeśli producenci zaczną stosować te procesory w swoich tabletach będzie to duży sukces Intela, ponieważ obecnie jego układy są wykorzystywane raptem w 15 tabletach, z czego większość z nich działa na systemie Windows 8, który jak na razie nie zdobył dużych udziałów w rynku. Cena, ani data premiery nowego urządzenia nie są jeszcze niestety znane.

Źródło: ComputerWorld.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*