Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Inno3D i iChill GTX Titan z chłodzeniem HerculeZ 3000

Inno3D i iChill GTX Titan z chłodzeniem HerculeZ 3000

iChill GTX Titan z chłodzeniem HerculeZ 3000

Inno3D to jeden z pierwszych producentów, który na rynek wprowadził autorską wersję ,,tytanowej” karty nVidii (mowa oczywiście o GTX Titan Accelero Hybrid). Tym razem ten chiński koncern przygotował GTX Titan z potężnym coolerem GPU. Co ciekawe opisywany tutaj model został fabrycznie podkręcony i jego taktowania wynoszą odpowiednio 927MHz dla procesora graficznego oraz 6008MHz dla pamięci GDDR5. Na standardowej płytce drukowanej umieszczono rdzeń Kepler GK110 (posiadający w swojej strukturze 2688 rdzeni CUDA) oraz 6GB pamięci GDDR5 (interfejs 384-bitowy).

Na tylnej krawędzi PCB znajdują się dwa wyjścia DVI (DVI-I oraz DVI-D), jedno HDMI oraz jeden DisplayPort. Z przeciwległej strony umieszczono dwa złącza zasilania – jedno 6-pinowe i jedno 8-pinowe. Produkt posiada również dwa złącza SLI zaś za schładzanie tej karty odpowiada – dobrze znany z poprzednich produktów – potężny cooler GPU o nazwie HerculeZ 3000. Jest to masywna konstrukcja, która składa się m.in. z dwóch aluminiowych radiatorów, kilku heat-pipe’ów i trzech wentylatorów rozpraszających ciepło. Cały cooler GPU schowany jest pod czerwoną osłoną z blachy. W teorii nawet podczas maksymalnego obciążenia cooler GPU HerculeZ nie pozwala rdzeniowi rozgrzać się powyżej 72*C.

iChill GTX Titan z chłodzeniem HerculeZ 3000

Specyfikacja karty graficznej Inno3D iChill GeForce GTX Titan HerculeZ 3000:

  • procesor graficzny: GK110
  • procesory strumieniowe: 2688
  • taktowanie rdzenia: 927 MHz
  • pamięć wideo: 6 GB GDDR5 384-bit
  • taktowanie pamięci: 6008 MHz
  • wyjścia wideo: 2x DVI, HDMI, DisplayPort
  • dodatkowe złącza zasilania: 6 + 8-pin
  • chłodzenie GPU: HerculeZ 3000

Akcelerator graficzny Inno3D iChill GeForce GTX Titan HerculeZ 3000  trafi na rynek w teorii już 20 maja i do tego czasu jego cena pozostanie nieznana…

Źródło : WCCFTech.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*