Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > iBattz Invictus Armor – ekstremalny gadżet do iPhone 6

iBattz Invictus Armor – ekstremalny gadżet do iPhone 6

iBattz Invictus Armor

Jeśli ktoś lubi ekstremalne gadżety i jest jednocześnie posiadaczem iPhone 6, to być może zastanowi się nad nowym ciekawym tandemem od iBattz. Chodzi tutaj dokładnie o set Invictus + Armor. Jest to model wstrząsoodpornego etui dostarczanego wraz z wymienną baterią do wspomnianych smartfonów. Podstawą konstrukcji tego gadżetu jest iBattz Invictus, który to został uzupełniony o trzy ważne elementy: gumowy egzoszkielet, bardzo wytrzymały front oraz stelaż z dedykowanym klipsem.

Wspomniany egzoszkielet stanowi – jak można się domyślić – główną ochronę przed skutkami upadku smartfona. Ten rodzaj „zbroi” chroni tył oraz boki iPhone’a 6. Otwory na porty są dokładnie zabezpieczone przed kurzem, pyłem, piaskiem oraz wodą. W dolnej części etui znajduje się specjalne „ucho” służące do zaczepienia smyczy lub karabińczyka. Wytrzymały front stanowi z kolei solidne zabezpieczenie przed potencjalnym zarysowaniem wyświetlacza. Wspomniany wcześniej specjalny uchwyt z klipsem pozwala przymocować iPhone’a 6 do paska spodni w taki sposób by był jednocześnie łatwo dostępny. Co ciekawe etui to ponoć w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności iPhone’a. Użytkownik ma swobodny dostęp do ekranu dotykowego, wszystkich fizycznych przycisków i złącz a także czytnika TouchID. Dość ciekawym rozwiązaniem jest także umieszczony na tyle obudowy LEDowy wskaźnik naładowania.

Sercem owego nowego etui jest z kolei dodatkowa bateria o pojemności 3200mAh. Możliwość ewentualnej wymiany tej baterii nawet „w locie” to z kolei unikalna cecha Invictusa. Czas pracy iPhone’a wraz z dodatkową baterią w etui możne być praktycznie dowolnie wydłużany, ponieważ to sam użytkownik decyduje o tym, ile zapasowych akumulatorów będzie potrzebował. Co ciekawe użyty tutaj akumulator jest kompatybilny z modelem innego producenta – Samsung Note 3.

iBattz Invictus Armor

Sugerowana cena detaliczna iBattz Invictus Armor to ok. 400 zł. Cóż, jedni za taką kwotę kupują nowego smartfona a inni taki właśnie ekstremalny gadżet…

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*