Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > HyperX Cloud II – nie tylko gamingowe słuchawki

HyperX Cloud II – nie tylko gamingowe słuchawki

HyperX Cloud II

Nie da się ukryć, że rynek gamingowych słuchawek przeżywa swoisty renesans. Nie tylko bowiem znane sprzed lat marki prezentują co raz lepsze słuchawki ale również i nowe marki mają co raz więcej do powiedzenia. Przykładowo od HyperX (kojarzonej słusznie z firmą Kingston) gracze otrzymali ostatnio do dyspozycji model Cloud II. Są to co ciekawe nie tylko dosć potężne, nauszne gamingowe słuchawki. Dzięki wbudowanej karci dźwiękowej słuchawki te gwarantują dźwięk w systemie 7.1. zaś dynamiczne przetworniki 53 mm zapewnią wystarczająco czysty dźwięk ze spektrum 15-25.000 Hz o nominalnym poziomie ciśnienia akustycznego do 98dB ± 3 dB).

HyperX Cloud IIDodatkowym atutem może być tutaj także odłączany mikrofon, rozbudowany pilot (patrz powyższe zdjęcie) oraz możliwość wymiany muszli (do wyboru są muszle z powłoką skóro-podobną oraz welurowe). Wprawdzie sugerowanej ceny detalicznej nie podano, jednak spodziewać się można że słuchawki HyperX Cloud II raczej nie będą tańsze aniżeli „poprzedniczki”, które teraz kosztują ok. 350 zł (zależnie od sklepu / wyszukiwarki).

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*