Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Hunter’s Config czyli zmoduj sobie Wiedźmin 3: Dziki Gon

Hunter’s Config czyli zmoduj sobie Wiedźmin 3: Dziki Gon

Witcher 3: Dziki Gon i Hunter's Config

Nie da się ukryć, że zarówno przed premierą jak także i kilka dni po niej gra Wiedźmin 3: Dziki Gon w środowisku graczy PC wywołała bardzo burzliwe dyskusje praktycznie na całym świecie. Okazało się bowiem, że finalna wersja gry PC pod względem graficznym nie reprezentuje tego, co było graczom prezentowane przy pomocy licznych widowiskowych gameplay’ów z licznych eventów. Mało tego, okazuje się, że pecetowa wersja Wiedźmin 3 posiada po prostu fabrycznie ograniczone liczne ustawienia graficzne (wiadomo, aby gra płynnie chodziła na konsolach i słabszych komputerach).

Co niektórzy gracze-modderzy nie mogli tego jednak oczywiście ścierpieć i dlatego też tuż po premierze gry rozpoczęli oni „zabawę” z plikami konfiguracyjnymi gry a efektem finalnym ich pracy jest aplikacja Hunter’s Config – autorstwa użytkownika MelekTaus. Powstała ona po to, aby każdy gracz PC mógł wygodnie i szybko dostosować ustawienia graficzne w takim spektrum jakim chce a nie tylko w obrębie wewnętrznego dość ograniczonego menu ustawień graficznych gry. Dzięki temu gra Wiedźmin 3: Dziki Gon zyskać może dosłownie nowy blask a tym samym gracze PC będą mogli cieszyć się pełnymi graficznymi możliwościami tej super-produkcji. Naturalnie do super-mega-ultra ustawień graficznych należy posiadać odpowiednio wydajną maszynę jednakże fani tej gry oraz czytelnicy wątków na temat poprawy ustawień graficznych już to chyba wiedzą, prawda? ;)

P.S Sam twórca aplikacji Hunter’s Config deklaruje, aby przed zabawą plikami konfiguracyjnymi i ustawieniami gry wykonać backup fabrycznych plików konfiguracyjnych!

Źródło: EuroGamer.com / DSOGaming.com

One Comment

  1. No to trzeba to będzie sprawdzić ;)

Leave a Comment

*