Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Huawei potwierdza Ascend W2

Huawei potwierdza Ascend W2

Huawei potwierdza smarfon Ascend W2

Niedawno (bo w maju biezącego roku) firma Huawei zaprezentowała swój pierwszy smartfon pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoft Windows Phone 8 Ascend W1. Ostatnio jednak w sieci zaczęły krążyć zdjęcia oraz informacje na temat jego następcy – Ascend W2. Dziś producent oficjalnie potwierdził te plotki i przedstawił prototyp urządzenia podczas targów Mobile Asia Expo.

Huawei Ascend W2 wyposażony ma być w ekran o przekątnej 4,3″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Specyfikacja techniczna utrzymuje obecny standard, lecz raczej „nie powala na kolana”. Urządzenie posiada bowiem dwurdzeniowy procesor Qualcomm taktowany zegarem 1,4GHz, 512MB pamięci operacyjnej RAM, 8GB pamięci flash oraz slot na kartę microSD.

Huawei potwierdza smarfon Ascend W2

Ciekawostką jest tu jednak tzw. Glove Mode, który umożliwi obsługę dotykowego ekranu z rękawiczkami na dłoniach. Wielki ukłon w stronę firmy Huawei – wreszcie użytkowanie smartfona w zimę będzie wygodne ;) Producent niestety jeszcze nie ujawnił terminu premiery Ascena W2 na rynek. Również i kwestię jego ceny na razie przemilczano. Prawdopodobne jednak jest, że w pierwszej kolejności urządzenie pojawi się na rodzimym rynku dla Huawei, czyli chińskim, a dopiero potem trafi do reszty świata…

Źródło: Techradar.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*