Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Hiberna NC200 czyli ekonomiczna podkładka chłodząca według SilentiumPC

Hiberna NC200 czyli ekonomiczna podkładka chłodząca według SilentiumPC

SilentiumPC_logoJak wiadomo zarówno komputery stacjonarne jak też i urządzenia mobilne bez odpowiedniej wentylacji potrafią się przegrzewać. O ile w przypadku PC sprawę załatwi wymiana coolera (czy to CPU czy to GPU) lub poprawa wentylacji obudowy o tyle w notebookach/netbookach jest to trochę trudniejsze do zrealizowania. Najłatwiej jest to osiągnąć poprzez zastosowanie podkładki chłodzącej (jak potwierdzają dostępne w internecie testy potrafi to zbić temperaturę nawet o 10 stopni Celsjusza). Oczywiście najlepsze podkładki potrafią kosztować nawet ponad 300zł jednak firma SilentiumPC znalazła ciekawą i tanią alternatywę – Hiberna NC200.

Jest to podkładka przeznaczona dla urządzeń mobilnych z matrycą od 8,9 do 17,3″ zaś właściwości wentylacyjne zawdzięcza ażurowej podstawie oraz 16 cm wentylatorowi (pracującemu z prędkością rzędu 600 obr./min.).

Hiberna NC200

Hiberna NC200Producent przewidział wprawdzie tylko jedną wersję kolorystyczną – czarną – ale za to sugerowana cena detaliczna jest wręcz intrygująca – niecałe 50zł.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*