Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Hard Reset + patch 1.2 = nowy tryb rozgrywki: Survival

Hard Reset + patch 1.2 = nowy tryb rozgrywki: Survival

Hard_Reset_logoPolska super-produkcja w postaci Hard Reset w świecie interaktywnej rozrywki zebrała póki co raczej pozytywne opinie aczkolwiek niejedna osoba narzekała na długość tej gry. Prawdopodobnie z tego też względu twórcy gry – Flying Wild Hog – wydając do niej patch 1.2 postanowili wzbogacić ją m.in. o nowy tryb rozgrywki – Survival. Jak można się domyślić, tryb ten weryfikuje możliwości przeżycia gracza podczas kolejnych nacierających „fal” przeciwników. W tym przypadku do dyspozycji będą dwie mapy: Arrival Hall oraz Landing Pad. Co ciekawe nie jest to jedyna „nowinka”, którą otrzymają gracze po zaaplikowaniu patcha do Hard Reset. Twórcy gry postarali się bowiem również o rozwiązanie kilku „problematycznych” kwestii.

Możemy zatem liczyć m.in. na wyższą wydajność przy konfiguracjach multi-GPU czy też poprawki  dotyczące samej rozgrywki (np. reakcji poszczególnych robotów na nasze poczynania).

Źródło: Shacknews.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*