Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Hard Reset – demo już dostępne!

Hard Reset – demo już dostępne!

Hard_Reset_logoWydaje się, że zapowiedziana niespełna dwa miesiące temu gra Hard Reset przejdzie niemałym echem w świecie gier komputerowych. Nie dość, że za jej produkcją stoją osoby wcześniej związane z takimi hitami jak Bulletstorm, Wiedźmin 2 i Painkiller to jeszcze okazuje się, że jej premiera poparta jest wcześniejszym (i to o kilka ładnych dni bo premiera pełnej wersji gry zaplanowana jest na 13 września bieżącego roku) udostępnieniem wersji demonstracyjnej. Demo Hard Reset dostępne jest naturalnie bezpłatne i pobrać je można m.in. poprzez platformę Steam oraz z serwisów GamersHell.com i AtomicGamer.com. Wraz z nim gracze uzyskają możliwość rozgrywki w obrębie pierwszego poziomu gry oraz dostęp do ponoć kilkunastu różnych „pukawek”.

Ciekawi was co tym razem „zmajstrowali” nasi rodacy? Zatem nie pozostaje nic innego jak tylko pobrać demo Hard Reset i się samemu przekonać ;)

Źródło: Guru3D.com

One Comment

  1. t.luk Prawi:

    Wanna it :D Może być zajefajne :)

Trackbacks for this post

  1. Hard Reset i nowy tryb rozgrywki: Survival | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] super-produkcja w postaci Hard Reset w świecie interaktywnej rozrywki zebrała póki co raczej pozytywne opinie aczkolwiek niejedna [...]

Leave a Comment

*