Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Hard Reset czyli kolejny polski hit?

Hard Reset czyli kolejny polski hit?

Hard_Reset_logoOsoby, którym przypadł do gustu Bulletstorm, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów czy też legendarny już Painkiller z całą pewnością zainteresowane będą kolejną polską produkcją w postaci Hard Reset. Jest to futurystyczny shooter autorstwa nowo powstałego studia – Flying Wild Hog. Co ciekawe osoby tworzące to studio ponoć poprzednio pracowały właśnie przy wcześniej wspomnianych super-produkcjach (Bulletstorm, Wiedźmin 2 oraz Painkiller). W założeniu szykuje się nam połączenie niebanalnej rozgrywki z futurystyczną wizją cyberpunkowego świata (hmmm, nawiązanie do Deus EX: Human Revolution? ;)) oraz polskim poczuciem humoru. Czy to może nie wypalić? Raczej nie ale to się okaże dopiero jak gra ujrzy światło dzienne.

Obecnie z materiałów na temat tej gry jest garstka screenów oraz krótki filmik umieszczony także na oficjalnej stronie Hard Reset). Aż chce się powiedzieć „Chcemy więcej! Chcemy więcej!” :)

Hard ResetHard Reset

Źródło: PCGamer.com

 

One Comment

  1. znaffca ciszy Prawi:

    Czemu słychać o niej dopiero teraz jakby to było jakieś objawienie? :P

Trackbacks for this post

  1. Hard Reset - demo już dostępne! | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] się, że zapowiedziana niespełna dwa miesiące temu gra Hard Reset przejdzie niemałym echem w świecie gier komputerowych. Nie dość,…

Leave a Comment

*