Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Hackhathon czyli szansa dla innowacyjnych

Hackhathon czyli szansa dla innowacyjnych

Hackathon - dla innowacyjnychMasz może świetny pomysł na aplikację dla urządzeń mobilnych ale nie wiesz jak go zrealizować? Boisz się, że brakuje ci doświadczenia w marketingu? A może po prostu aż nadto rozpiera cię kreatywność? W takim razie nie powinieneś specjalnie planować nic na drugi weekend września bieżącego roku. Hackathon w Chorzowie to bowiem miejsce gdzie powinieneś się wtedy znaleźć!

Hackaton to specjalny event, możliwiający ambitnym i kreatywnym ludziom zaprezentowanie swojego pomysłu na aplikację ułatwiającą codzienność. To także szansa aby realnie podjąć nad nią pracę na 3 dni imprezy w zgranym zespole oraz pod okiem i doradztwem „mentorów”. Co ciekawe impreza ta jest zarówno dla zespołów jak i indywidualistów. Graficy, programiści, marketingowcy oraz wszelcy inny kreatywni ludzie będą tam mile widziany. Impreza odbędzie w dniach 13-15 września 2013. Osoby zainteresowane odsyłamy do „grafiku” Hackathonu.

Warto też wspomnieć, że patronat nad imprezą objęła firma Samsung, dzięki czemu uczestnicy tych warsztatów będą też mogli skorzystać z najnowocześniejszych modeli urządzeń mobilnych takich jak: Galaxy Tab 3, Galaxy S4 czy też Galaxy S4 Zoom.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*