Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Komputery > Guleek i8 – mini-komputer z akumulatorkiem w funkcji UPS

Guleek i8 – mini-komputer z akumulatorkiem w funkcji UPS

Guleek i8

Wydaje się, że w dobie kieszonkowych projektorów oraz mini-PC wielkości paczki papierosów nic nas już raczej nie zaskoczy jednak nic bardzie mylnego. Poznajcie Guleek i8 – miniaturowy komputer z dość pojemnym wbudowanym akumulatorem – 3000 mAh. W jego obrębie znajdziemy m.in. czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735F (o częstotliwości 1,33 GHz – w trybie Turbo wzrasta do nawet 1,8 GHz), 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci flash, czytnik kart microSD, dwa porty USB 2.0, port micro-USB 2.0 (źródło zasilania) oraz port micro-HDMI 1.4. Komputerek ten wyposażono także w kontroler sieci bezprzewodowych 802.11b/g/n oraz moduł Bluetooth 4.0. Wszystko to pracować ma w standardzie z systemem operacyjnym Windows 8.1.

Wprawdzie Guleek i8 nie ma jeszcze na rynku ale już można go ponoć zamawiać w przedsprzedaży za jedyne 104 dolary (bez VATu). Czyżby faktycznie nastała prawdziwa era miniaturyzacji komputerów i to do tego tanich? ;)

Źródło: PCLab.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*