Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > GPU-Z 0.5.3 – teraz także w „skórce” ROG Edition

GPU-Z 0.5.3 – teraz także w „skórce” ROG Edition

GPU-ZOstatnio pojawiła się „prawie” nowa wersja aplikacji do diagnostyki i monitoringu kart graficznych – GPU-Z 0.5.3 ROG Edition. Zgodnie z oznaczeniem jest to nic innego jak tylko poprzednia wersja ze specjalnie zmodyfikowaną „skórką” jakby nie patrzeć promującą produkty Asusa z serii ROG (Republic of Gamers). Oczywiście nic nowego w kwestii funkcjonalności tutaj nie wprowadzono, ot po prostu element jakiejś kampanii reklamowej. Swoją drogą ciekawe czy nie jest to nowy trend w sposobach promowania danej marki. Do tej pory mieliśmy bowiem np. MSI Kombustor czy też EVGA Precision Tool ale one już z samego nazewnictwa utożsamiały się z daną firmą.

GPU-Z 0.5.3 ROGByłoby co najmniej ciekawe obserwowanie pojawiających się co jakiś czas specjalnych wersji nie tylko GPU-Z ale także CPU-Z, Real Temp czy też FurMark. W każdym razie „Asusową” wersję GPU-Z pobrać można m.in. za pośrednictwem serwisu TechPowerUp.

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*