Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > GPU-Z 0.5.7 – przede wszystkim z myślą o Radeonach HD7000

GPU-Z 0.5.7 – przede wszystkim z myślą o Radeonach HD7000

GPU-Z_logoTuż przed świętami popularna aplikacja GPU-Z doczekała się nowej odsłony. Jej najnowsza wersja znaczona jest jako 0.5.7 i wprowadza zarówno kilka poprawek (np. poprawny odczyt parametrów z takich kart jak Radeon HD6460A, HD6470M i HD5570M czy też Geforce GT 420 i GT520) jak też wspiera nadchodzące nowe karty graficzne od AMD (a przynajmniej modele Radeon z serii HD7970 oraz HD7350) czy też lepszą rozpoznawalność interfejsu PCI-E 3.0. Nie wydaje się, że żeby to były jakieś ogromne poprawki jednak jakby na pocieszenie mamy fakt, że i tym razem do pobrania jest zarówno standardowa wersja GPU-Z jak też z motywem Asus ROG.

GPU-Z 0.5.7

Źródło: TechPowerUp.com

Trackbacks for this post

  1. GPU-Z 0.5.8 | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] miesiąc po udostępnieniu wersji oznaczonej jako 0.5.7 ukazała się nowa odsłona popularnego oprogramowania do monitoringu i diagnostyki kart [...]

Leave a Comment

*