Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > GoClever TERRA 70 – niedrogi tablet z JellyBean i ekranem 7″

GoClever TERRA 70 – niedrogi tablet z JellyBean i ekranem 7″

GoClever TERRA 70

Firma GoClever wprowadziła do swojej oferty kolejny tablet, jest to TERRA 70 – reprezentant najnowszej serii produktów tego producenta. Urządzenie otrzymało dwurdzeniowy procesor Rockhip 3066 taktowany zegarem 1,6GHz, który wspomagany jest przez czterordzeniowy układ graficzny Mali400MP4 i 1GB pamięci RAM. Producent zapewnia, że taka konfiguracja jest wystarczająca, żeby zadowolić większość użytkowników.

Za wyświetlanie obrazu odpowiada 7″ ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Dodatkowo tablet wyposażony jest w 8GB pamięci wbudowanej, moduł WiFi, dwie kamery i system Android 4.1 (co ciekawe producent zapowiedział już aktualizację do wersji 4.2). Niestety urządzenie nie jest wyposażone w moduł Bluetooth, co może utrudnić komunikację z innymi urządzeniami.

GoClever TERRA 70

Prezentowany produkt został wyposażony w akumulator o pojemności 3500mAh, który pozwala ponoć na prawie pięć godzin ciągłej pracy. W pudełku z produktem znajdziemy między innymi przewód USB OTG – pozwalający na korzystanie z urządzeń peryferyjnych czyli na przykład modemu 3G, urządzeń wskazujących czy pamięci przenośnej.

Tablet GoClever TERRA 70 jest już dostępny na polskim rynku a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 399zł. Producent objął swój produkt 24-miesięczną gwarancją.

Źródło : informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*