Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > GoClever ORION 101 – 4-rdzeniowy tablet w przystępnej cenie

GoClever ORION 101 – 4-rdzeniowy tablet w przystępnej cenie

GoClever ORION 101

Ostatnio rynek tabletów przeżywa niemałą ofensywę, do której postanowiła również przyłączyć się firma GoClever. Efektem tego działania było pojawienie się modelu TERRA 70 czy też ostatnio jego następcy – ORION 101. Głównym założeniem przy projektowaniu tego urządzenia było stworzenie wydajniejszego i większego tabletu aniżeli TERRA 70. Założenia owe zostały tutaj spełnione a dodatkowo producent uczynił swoją najnowszą koncepcję bardzo funkcjonalnym i wygodnym. Uzyskano to poprzez zastosowanie fizycznej klawiatury fizycznej QWERTY, która to komunikuje się z tabletem za pomocą Bluetooth i znacznie ułatwia pisanie, a dodatkowo chroni ekran przed ewentualnymi uszkodzeniami.

GoClever ORION 101

Sercem tabletu jest czterordzeniowy procesor Allwinner A31 (taktowany zegarem 1GHZ), który to współpracuje z akceleratorem graficznym PowerVR SGX544MP2 oraz 2 GB pamięci RAM. Za wyświetlanie żywego obrazu odpowiada 10″ ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli.

Specyfikacja techniczna Goclever ORION 101:

 • system operacyjny: Android 4.1 (Jelly Bean)
 • ekran: 10″ IPS 1280 x 800 pikseli
 • procesor: Allwinner A31 1 GHz
 • grafika: PowerVR SGX544MP2
 • 2 GB pamięci RAM
 • 16 GB pamięci wewnętrznej (+czytnik kart pamięci microSD)
 • kamera główna: 2 Mpix
 • kamera przednia: VGA
 • Wi-Fi, Bluetooth
 • akumulator 6200 mAh

Debiut GoClever ORION 101 ma nastąpić ponoć na przełomie kwietnia i maja a jego sugerowana cena wyniesie 899zł (+VAT).

Źródło : tablet.Tech-maniak.com

One Comment

 1. wszystko wygląda pięknie i kusi, ale niestety czary kończą się po paru miesiącach, gdy tani tablet zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Na szczęście w ciągu ostatniego roku zdązyło się już trochę pozmieniać na rynku i dsotępnych jest przynajmniej kilka modeli tabletów solidnych marek. jak Dell czy Asus w cenie ok 500 zeta. Wprawdzie siodmiacalówki, ale myślę, że lepiej mieć mniej (brak klawiatury, mniejszy ekran, dwa rdzenie) ale solidnie wykonane. Takie podejście polecam osobom, które zastanawiaiją się nad gocleverem.

Leave a Comment

*