Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Gladius X80 Pure Black – potężna gamingowa obudowa od SilentiumPC

Gladius X80 Pure Black – potężna gamingowa obudowa od SilentiumPC

SilentiumPC Gladius X80

Dosłownie kilka dni temu informowaliśmy o nowej kompaktowej obudowie od SilentiumPCGladius M40 – a już dziś wiadomo, że w planach wydawniczej tej marki była kolejna nietuzinkowa konstrukcja. Ostatnio bowiem do oferty tej popularnej marki dołączył model obudowy Gladius X80 Pure Black. Co ją wyróżnia na tle „mniejszego brata” czyli Gladiusa M40? Przede wszystkim znacznie większe gabaryty (540 x 210 x 514 mm – wysokość x szerokość x długość), bardziej agresywny design, naprawdę sporo miejsca w środku (kompatybilność z płytami ATX i XL-ATX, na cooler CPU ok. 175 mm) oraz dodatkowe opcje funkcjonalne (np. czytnik kart) i wentylacyjne (sumarycznie możemy tu zamontować do 8 wentylatorów).

SilentiumPC Gladius X80

Naturalnie nie zabrakło też tutaj czarnego wnętrza, bez-narzędziowego montażu dysków (i napędów optycznych), zaawansowanej aranżacji okablowania, otworu na backplate coolera CPU, regulatorów obrotów wentylatorów, filtrów przeciwkurzowych (z przodu, na dole i na górze) czy też portów USB 3.0 (typu „wewnętrznego”).

SilentiumPC Gladius X80

I ze zdjęć i ze specyfikacji raczej śmiało można zrozumieć, że SilentiumPC Gladius X80 Pure Black nie będzie już obudowa zbyt tanią. Na naszym rynku ma ona kosztować ok. 380 zł (sugerowana cena detaliczna) a zatem kosztuje niemal dwa razy tyle co Gladius M40. Czy warto? To już zweryfikują sami użytkownicy ;)

Źródło: SilentiumPC.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*