Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Gigabyte i wysyp płyt głównych z LGA 1155

Gigabyte i wysyp płyt głównych z LGA 1155

Nowa podstawka dla procesorów IntelLGA 1155 – zaczyna powoli zdobywać uznanie. Na razie wprawdzie jedynie w przypadku producentów płyt głównych ale zawsze. Firma Ggiabyte jako pierwsza zaprezentowała praktycznie całą gamę płyt głównych dedykowanych temu socketowi. W jej ofercie pojawił się jeden model z serii UD7, jeden z serii UD5, jeden z serii UD4, sześć modeli z serii UD3 oraz trzy modele z serii UD2. Oczywiście im wyższa cyferka w oznaczeniu, tym wyższa półka i więcej możliwości.

Nie da się ukryć, że wraz z tą serią płyt głównych (a przynajmniej jej częścią)  firma Gigabyte postanowiła odejść od dotychczasowego „kolorowego” schematu. Mało tego, co ciekawsze modele mają czarne PCB i tego samego koloru jest część slotów i wtyczek. Jakby więc nie patrzeć ewidentnie jest to ukłon w stronę estetów i zwolenników chłodzenia wodnego. Możemy przyjąć, że producenci już „wytoczyli pierwsze działa”, teraz poczekamy jak na to zareagują użytkownicy…

Źródło: Expreview.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*