Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Gigabyte i kompaktowe katy graficzne z serii GTX 960

Gigabyte i kompaktowe katy graficzne z serii GTX 960

Gigabyte GTX 960 OC

Firma Gigabyte zaprezentowała ostatnimi czasy intrygujące pomysły na karty graficzne, które to nadają się idealnie do platform komputerowych HTPC i wszelakich obudów z ograniczonym miejscem na karty graficzne. Najnowsze koncepcje Gigabyte to dwa warianty (w sensie z 2GB i z 4GB pamięci VRAM) kart graficznych z serii GTX 960: N960OC-2GD oraz N960OC-4GD. Cechuje je przede wszystkim naprawdę nieduża długość (ponoć ok. 180 mm) oraz zastosowanie ciekawego coolera GPU z linii WindForce 2x (całkiem spory system aluminiowych żeberek, dwa wentylatory i tylko jeden ale za to 8 mm miedziany heat-pipe)

Poza tym oba te modele kart graficznych będą fabrycznie nieco podkręcone. Rdzeń „tyka” tutaj z częstotliwością 1190 MHz (Boost do 1253 MHz) podczas gdy pamięci GDDR5 pracują tutaj z taktowaniem równo 7 GHz (chodzi oczywiście o taktowanie efektywne). Sugerowanych cen niestety nie podano jednak jak wiadomo, czasem za miniaturyzację dopłacamy…

Gigabyte GTX 960 OC

Źródło: Guru3D.com

One Comment

  1. Czyżby świetna propozycja do obudowy w stylu Brutus Q30? ;)

Leave a Comment

*