Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Gigabyte Geforce GTX Titan z chłodzeniem WindForce 3X

Gigabyte Geforce GTX Titan z chłodzeniem WindForce 3X

Gigabyte Geforce GTX Titan z chłodzeniem WindForce 3X

Jak zapewne co niektórym wiadomo w okresie od 29 marca do 24 maja odbywa się cykl imprez Gigabyte Tech Tour 2013, podczas których tajwański producent przedstawia swoje nowości – najnowsze podzespoły oraz akcesoria PC. Właśnie podczas jednego z takich wydarzeń została zaprezentowana autorska wersji karty graficznej GTX Titan z chłodzeniem WindForce 3X.

Gigabyte Geforce GTX Titan z chłodzeniem WindForce 3XNowy produkt bazuje na standardowej płytce drukowanej z rdzeniem Kepler GK110, który posiada 2688 rdzeni CUDA oraz 6GB pamięci GDDR5 o interfejsie 384-bitowym. Taktowania tego układu nie są jeszcze znane ale można oczekiwać fabrycznego podkręcenia karty. Za chłodzenie tego „potworka” odpowiada cooler GPU o nazwie WindForce 3X czyli autorski układ zaprojektowany i stworzony przez Gigabyte. Jego składowe to dwa sporych rozmiarów radiatory, kilka miedzianych heatpipów oraz trzy wentylatory. Na śledziu karty wyprowadzono jeden port HDMI, jeden DisplayPort oraz dwa wyjścia DVI. Górna krawędź PCB Gigabyte Geforce GTX Titan wyróżnia się m.in. dwoma złączami SLI. Całość zasilana jest z kolei jedną 6-pinową i jedną 8-pinową wtyczką typu PCI-E.

Cena ani data premiery nie są na razie ujawnione, lecz możemy liczyć, że podczas trwania Gigabyte Tech Tour 2013 poznamy więcej informacji.

Źródło : VideoCardz.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*