Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Gigabyte Geforce GTX 680 Windforce 5X – karta graficzna z dziwnym coolerem GPU czy tylko żart?

Gigabyte Geforce GTX 680 Windforce 5X – karta graficzna z dziwnym coolerem GPU czy tylko żart?

Gigabyte Geforce GTX 680 Windforce 5xFirma Gigabyte zaprezentowała kolejną kartę graficzną opartą o architekturę Kepler – Geforce GTX 680 Windforce 5X. To czym się ona wyróżnia na tle obecnych kart graficznych (a zwłaszcza tych z serii Windforce 3X) to to, że w obrębie coolera GPU zastosowano aż pięć wentylatorów. Problem tylko w tym, że po pierwsze nie owiewają one całego radiatora, po drugie cztery z nich tylko wywieją ciepłe powietrze a po trzecie…są to wentylatory o bardzo małej średnicy bo raptem 40 mm

Gigabyte Geforce GTX 680 Windforce 5xCóż, miejmy nadzieję, że to tylko żart producenta ponieważ ani to nie będzie zbyt wydajne rozwiązanie ani zbyt ciche (tego typu wentylatory muszą mieć kilka tys. obr./min. ażeby było czuć, że jakiś przepływ powietrza jest generowany).

Źródło: Vortez.net

One Comment

  1. Mam nadzieję, że to tylko joke…

Leave a Comment

*