Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Gigabyte Geforce GT640 OC – mała karta z Keplerem po OC

Gigabyte Geforce GT640 OC – mała karta z Keplerem po OC

Gigabyte Geforce GT640 OC

W szerokiej ofercie produktów firmy Gigabyte jakiś czas temu pojawiła się nowa, niereferencyjna karta graficzna – Geforce GT640 w wersji OC. Została ona fabrycznie podkręcona a do jej chłodzenia wykorzystuje się dość wydajny cooler GPU z jednym, dużym wentylatorem. Gigabyte Geforce GT640 OC (GV-N640OC-2GI) ma podniesione taktowania wynoszące 1050MHz dla układu graficznego i 1800MHz dla pamięci. Na krótkiej płytce PCB udało się „zmieścić” rdzeń Kepler GK107 z 384 procesorami strumieniowymi oraz 2GB pamięci GDDR3 z interfejsem 128-bit.

Karta Gigabyte Geforce GT640 OC wyposażona jest w 2-slotowy układ chłodzący, który składa się z aluminiowego radiatora i wentylatora o średnicy 10cm. Ten model wyposażono w dwa wyjścia DVI, jedno D-Sub i jedno HDMI. Karta ta jest już dostępna w sprzedaży, a jego cena sugerowana to ok. 465zł. Producent udziela 3-letniej gwarancji na swój nowy produkt.

Źródło: TechNewspedia.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*