Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Software > Gigabyte Disk Mode Switch czyli aplikacja dla „leniwych”

Gigabyte Disk Mode Switch czyli aplikacja dla „leniwych”

Gigabyte_logoOd czasu do czasu w ramach troski o użytkowników producenci wydają dodatkowe oprogramowanie, mające na celu ułatwienie / uprzyjemnienie korzystania z danej kategorii produktów. Ostatnio coś podobnego zrobiła firma Gigabyte – wydała aplikację o nazwie Disk Mode Switch. Program ten dedykowany jest użytkownikom posiadającym płyty główne Gigabyte oparte na chipsecie Inte P67, Z68, H61 i H67. Jak sugeruje nazwa aplikacji służy ona do przełączania trybu działania dysku (IDE, RAID, ACHCI) w obrębie środowiska Windows. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że poprawne działanie Gigabyte Disk Mode Switch możliwe będzie jedynie w obrębie systemów operacyjnych Windows Vista i windows 7.

 Gigabyte Disk Mode SwitchOczywiscie Gigabyte Disk Mode Switch dedykowany jest raczej osobom, które nie potrafią znaleźć stosownej opcji w BIOS-ie albo też im się zwyczajnie nie chce tej opcji szukać. Cóż, zawsze to jakiś skrót ;)

Źródło: Expreview.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*