Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Gelid SpeedTouch 6 – trochę Lamptron i trochę BitFenix?

Gelid SpeedTouch 6 – trochę Lamptron i trochę BitFenix?

Gelid SpeedTouch 6Wydaje się, że wraz z rosnącą popularnością smartfonów również i producenci panelu sterujących do PC zaczynają się coraz bardziej przekonywać do paneli dotykowych. Ostatnio np. firma Gelid „wkroczyła” w tego typu tematykę i stworzyła / zaprezentowała panel SpeedTouch 6. Jest to panel montowany w obrębie pojedynczej zatoki 5.25″ i poza wspomnianym dotykowym wyświetlaczem oferuje m.in. sześć mocnych kanałów sterujących (obciążalność do 30W), regulację automatyczną lub manualną a także regulację natężenia podświetlenia (a przynajmniej można tak wnioskować z symbolu „żarówki na wyświetlaczu”).

Nie wiadomo jak ma się sprawa kątów widzenia, jednak powyższe zdjęcie troszkę już o tym mówi – „widma” niepodświetlonych symboli / cyfr. Cóż, nie można mieć jednak wszystkiego a tym bardziej nie w tej cenie. Panel sterujący Gelid SpeedTouch 6 kosztować ma bowiem niespełna 30 euro czyli tyle co tańsze panele BitFenix czy też Scythe…

Źródło: GelidSolutions.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*