Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Gelid Slim Silence I-Plus – kolejny kompaktowy cooler CPU do HTPC

Gelid Slim Silence I-Plus – kolejny kompaktowy cooler CPU do HTPC

Gelid_logoOferta firmy Gelid poszerzyła się o kolejny nietuzinkowy produkt – Slim Silence I-Plus. Jest bardzo kompaktowy cooler CPU (28 x 94 x 95 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) powstały zapewne wyłącznie o platformach typu HTPC (Home Theatre PC).  Wspomniane gabaryty takiego „chłodziwa” zostały osiągnięte m.in. dzięki wbudowaniu 75 mm wentylatora z PWM (zakres pracy: 1200 – 2600 obr./min.) w obrębie aluminiowych finów. Warto również nadmienić, że cooler ten kompatybilny jest jedynie z procesorami Intel (LGA 775, 1155 i 1156) i to o TDP nie wyższym niż 82W.

Trzeba przyznać, że pomysł Gelid być może nie jest idealny (ograniczona kompatybilność) jednak jeśli już ktoś ma stosowny model procesora i jest zwolennikiem HTPC to taka wizja coolera CPU być może go zainteresuje. Sugerowana cena? Ponoć ok. 20 euro (bez VAT-u) czyli raczej niemało…

Źródło: Gelid.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*