Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Gelid Siberian – multikompatybilne „maleństwo”

Gelid Siberian – multikompatybilne „maleństwo”

Gelid_logoPortfolio firmy Gelid poszerzyło się ostatnio o nowy, kompaktowy cooler CPU – Siberian. Jego „kompaktowość” jest dosłowna i to na kilku płaszczyznach rozumienia tego pojęcia. Po pierwsze cooler ten jest naprawdę nieduży (120 x 96 x 66 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) a po drugie sam producent deklaruje, że Siberian „podoła” procesorom o TDP na maksymalnym poziomie 82W. Oczywiście cieszy fakt, że Gelid Siberian jest kompatybilny zarówno z procesorami AMD (Socket 754, 939, AM2, AM2+, AM3+ oraz FM1) jak i Intel (LGA 775, 1155, 1156 i 1366) jednak nie zmienia to faktu, że dedykowany jest on raczej energooszczędnym platformom HTPC.

Sugerowana cena Gelid Siberian to ponoć ok. 7 euro (bez VAT-u) co raczej potwierdza przypuszczenia, że cooler ten do demonów wydajności raczej nie należy. No ale jest przynajmniej mały i uniwersalny…

Źródło: GelidSolutions.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*