Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Gelid Icy Vision-A – „nowa” odsłona sprawdzonego coolera GPU

Gelid Icy Vision-A – „nowa” odsłona sprawdzonego coolera GPU

Gelid Icy Vision-A

Firma Gelid ostatnio najprawdopodobniej przyjęła politykę znaną u Arctica i Zalmana. Chodzi tutaj mianowicie o wydawanie nowszej/kolejnej rewizji danego produktu. Dziś mowa tutaj o Icy Vision-A czyli jakby nie patrzeć po prostu nieco innej odmianie znanego coolera GPU w postaci Icy Vision rev. 2. Jak nietrudno się domyślić Gelid Icy Vision-A to cooler GPU dedykowany wyłącznie dla kart graficznych od AMD. Poza zmianą profilu podstawy (tak, żeby pasowała tylko na karty AMD) praktycznie nic tutaj nie uległo zmianie (nadal jest tu pięć heat-pipe’ów i dwa 92 mm wentylatory) natomiast ten tzw. „downgrade” kompatybilności raczej producentowi dodatkowego zaufania nie przyniesie…

Gelid Icy Vision-AW każdym razie Gelid Icy Vision-A kompatybilny jest m.in. z tak popularnymi kartami AMD jak Radeon HD5870, HD6970 czy też HD7970 i kosztować ma ok. 46 euro (sugerowana cena detaliczna).

Słowo od autora na temat Gelid Icy Vision-A:

Źródło: GelidSolutions.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*