Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Gelid GX-7 – gamingowy cooler CPU?

Gelid GX-7 – gamingowy cooler CPU?

Gelid_logoCzęść z nas zapewne pamięta niektóre zapowiedzi produktów firmy Gelid na tegorocznych targach CeBit oraz Computex. Wśród nich był m.in. dość intrygujący cooler CPU – GX-7. Okazuje się, że po fazie projektów, przygotowań i produkcji teraz wszystko jest dopięte na ostatni guzik i firma Gelid potwierdziła oficjalne informacje na jego temat a także to, że za jakiś czas cooler ten trafi na rynek. W każdym razie Gelid GX-7 to cooler CPU typu tower (o rozsądnych wymiarach: 159 x 130 x 65 mm – wysokość x szerokość x długość), w którego konstrukcji zastosowano aż siedem heat-pipe’ów. Górna część finów GX-7 pokryta jest „stylową formą plastiku” zaś same finy schładzane są przez 120 mm wentylator z PWM (zakres pracy: 600 – 1800 obr./min.).

Jak przystało na współczesne coolery CPU Gelid GX-7 jest kompatybilny zarówno z procesorami AMD (AM2, AM2+, AM3, AM3+ i FM1) jak i Intel (LGA 775, 1155, 1156 oraz 1366). Jeśli zaś chodzi o ceny, to wyceniono go ponoć na ok. 45 euro (bez VAT-u).

Źródło: GelidSolutions.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*