Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Geforce GTX590 – światowa premiera…są wzloty i upadki…a nawet ofiary…

Geforce GTX590 – światowa premiera…są wzloty i upadki…a nawet ofiary…

nVidia_logoWydaje się, że dzisiejszy dzień jest „światowym dniem nVidii„. To bowiem dziś miała miejsce oficjalna premiera nowej „zielonej” karty graficznej, dwurdzeniowego „potworka” w postaci Geforce GTX590. Wiadomym oczywiście było od samego początku, że miała ona być odpowiedzią na dwurdzeniowy „żywioł” AMD w postaci Radeona HD6990. Czy nVidii udało się stworzyć coś, co może skutecznie konkurować z AMD na tym prestiżowym polu? Cóż, można by rzec, że co test to …własna interpretacja wyników…I dlatego właśnie zalecam zapozanć się z przynajmniej kilkoma solidnymi testami ażeby stworzyć sobie realny obraz tego, czym jest nowe dwurdzeniowe monstrum nVidii – Geforce GTX590.

Oto lista co ciekawszych portali z recenzjami:

 • Anandtech.com
 • Bit-Tech.net
 • Guru3D.com
 • Hexus.net
 • In4.pl
 • LegitReviews.com
 • Overclock3D.net
 • TechPowerUp.com
 • TechReport.com
 • TomsHardware.com

AKTUALIZACJA!

Po serii recenzji Geforce’a GTX590 świat obiegły kolejne gorące wieści (dosłownie). Okazuje się bowiem, że jeśli komuś zechce się nieco podkręcić tego dwurdzeniowego graficznego potworka nVidii, to po pierwsze lepiej żeby się dwa razy zastanowił a po drugie lepiej, żeby nie używał wtedy sterowników GeForce 267.52. Okazuje się bowiem, że na skutek błędu w nich zawartego kartę Geforce GTX590 można bez problemu…spalić (dosłownie). Zjawisko owo udało się zarejestrować jednemu z zagranicznych serwisów – Sweclockers.com:

Co ciekawe nie był to jedyny przypadek tak spektakularnej „awarii” high-endowej karty nVidii – potwierdziło to ponoć kilka innych redakcji. Cóż, nie da się ukryć, że jest to jedna z bardziej gorących premier w tym roku. ..

Źródło: Internet

Trackbacks for this post

 1. EK Water Blocks woduje dwurdzeniowego “potwora” nVidii – Geforce GTX590 – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] komentarz »Dopiero co mieliśmy światową premierę nowych kart graficznych nVidii (Geforce GTX590) a okazuje się, że już niektóre firmy…

Leave a Comment

*