Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Geforce GTX570 Phantom czyli niereferencyjna konstrukcja Gainward

Geforce GTX570 Phantom czyli niereferencyjna konstrukcja Gainward

Gainward_logoKarty graficzne  Geforce GTX570 spotkać już można było w różnych niestandardowych odmianach. Niebawem jednak dołączy do tego grona także nietuzinkowy model (o nazwie Phantom) firmy Gainward. Karta ta charakteryzować się będzie nie tylko „podbitymi” taktowaniami (aczkolwiek nie podano jeszcze co będzie podbite i o ile MHz) ale także potężnym i wydajnym nowym coolerem GPU (wyposażonym m.in. w sześć heat-pipe’ów, trzy wentylatory* oraz specjalną meshową osłonę).

Geforce GTX570 Phantom

Na więcej szczegółów musimy niestety poczekać…

* według informacji, które podaje serwis zagraniczny (na zdjęciu widać jednak tylko dwa wentylatory więc być może „projekt Phantom” jest jeszcze w fazie modyfikacji)

Źródło: TCMagazine.com

Trackbacks for this post

  1. Gigabyte i nietuzinkowy Geforce GTX570 – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] 201116Gigabyte i nietuzinkowy Geforce GTX570Dodaj komentarz »Wydaje się, że nie tylko firma Gainward miała w planach wprowadzenie na rynek…
  2. Gainward GTX580 Phantom także w wersji z 3GB pamięci! – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] »Jakiś czas temu informowałem o nietuzinkowej serii kart graficznych firmy Gainward – Geforce GTX570 Phantom. Naturalnie (zgodnie ze wszelkimi…

Leave a Comment

*