Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Geforce GTX560 Ti Green Edition czyli „ekologiczny” Club 3D

Geforce GTX560 Ti Green Edition czyli „ekologiczny” Club 3D

Club 3DJak pamiętamy mocno fabrycznie „wykręcona” karta graficzna typu Geforce GTX560 (oraz jej mocniejszy „braciszek” w postaci Geforce GTX560 Ti) potrafi zapewnić porządną wydajność w niejednej grze (a przynajmniej w rozdzielczości rzędu 1280 x 1024). Wydaje się, że drzemie w nich na tyle spory potencjał, że niektórzy producenci decydują się na lekkie „okrojenie” ich mocy po to aby dostarczyć użytkownikom kartę optymalnie wydajną a jednocześnie pobierającą nieco mniej prądu. Nie wykluczone, że właśnie z takich założeń wyszła firma Club3 D prezentując Geforce GTX560 Ti Green Edition. W każdym razie wiadomo na pewno karta posiada autorski cooler GPU – CoolStream – oraz taktowanie GPU na poziomie 822 MHz.

Club3D Geforce GTX560 Ti Green EditionJeśli dobrze pójdzie, to Club 3D Geforce GTX560 Ti Green Edition trafi do sprzedaży ponoć jeszcze w tym miesiącu. W jakiej cenie? Jeszcze nie wiadomo…

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*