Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Geforce GTX 970 JetStream czyli nowy Maxwell by Palit

Geforce GTX 970 JetStream czyli nowy Maxwell by Palit

Palit GTX 970 JetStream

Jak wiadomo premiera nowego pokolenia produktów (a w tym przypadku kart graficznych) to zawsze „wysyp” propozycji różnych producentów. Ostatnio miała miejsce premiera Geforce GTX 970 i GTX 980 i poznaliśmy już propozycje od ZOTAC. Teraz zobaczmy, co przygotowała firma Palit. Przygotowała ona zatem zarówno warianty referencyjne (ze standardowym coolerem GPU) jak także serię JetStream czyli z wydajnym coolerem GPU, który potrafi pracować także w trybie pasywnym (wentylatory włączają się ponoć dopiero kiedy rdzeń karty rozgrzeje się do 60*C).

Karta graficzna Palit Geforce GTX 970 JetStream poza wspomnianym charakterystycznym coolerem GPU cechuje się m.in. taktowaniem rdzenia na poziomie 1152 MHz (w trybie Boost 2.0 1304 MHz) zaś pamięci GDDR5 „tykają” tutaj na poziomie 3,5 GHz (taktowanie rzeczywiste). Wprawdzie sugerowanej ceny detalicznej tego modelu karty nie podano, jednak wiadomym jest, że zbyt tania taka karta być nie może…

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*