Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Geforce GTX 660Ti już niebawem. I nie będzie to samotna premiera.

Geforce GTX 660Ti już niebawem. I nie będzie to samotna premiera.

nVidia Geforce - logo

Minęło już trochę czasu od premier najszybszych układów graficznych z rodziny Kepler. Co zamożniejsi gracze z utęsknieniem czekali na produkty z półki high-end i się doczekali a teraz osoby mniej zamożne z niecierpliwością oczekują tańszego produktu o sporej wydajności od nVidii. Tym obiektem pożądania jest oczywiście Geforec GTX 660Ti a wiele wiarygodnych źródeł podaje dobre wieści – zbliżającą się wielkimi krokami premierę tego GPU. Co ciekawe na rynek ma trafić również druga karta, bez dopisku Ti, której cena ma być nieznacznie niższa. Model z serii Titanium został wyceniony bowiem na ok. 300 dolarów zaś GTX 660 na 199-249 dolarów.

W Geforce GTX 660 zostanie użyty rdzeń Kepler GK104, który składają się m.in. z 768 procesorów strumieniowych pracujących z częstotliwością wynoszącą około 1GHz. Wydajniejsza wersja nowej karty (Geforce GTX 660 Ti) otrzyma 2GB pamięci GDDR5 i 256-bitową szynę, a słabsza (Geforce GTX 660) 1,5GB pamięci GDDR5 i szynę 192-bitową. Cóż, czekamy tylko na oficjalną premierę…

Źródło: WCCFTech.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*