Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > GeForce 331.65 WHQL – nie tylko „dopalacze”?

GeForce 331.65 WHQL – nie tylko „dopalacze”?

nVidia Geforce - sterownikiWydaje się, że jesienne plany wydawnicze w kwestii udostępniania sterowników do kart graficznych rozkręciły się już na dobre. Dokładnie tydzień temu informowaliśmy o sterownikach Geforce 331.58 WHQL a już wiadomo o ich następcach – GeForce 331.65 WHQL.  Jak nietrudno się domyślić są to kolejne dopalacze od „zielonych” dla posiadaczy kart graficznych nVidia a w tym konkretnym przypadku największy nacisk położono ponoć na poprawie wydajności kart z serii GTX 690 / 770 / 780 / Titan w takich produkcjach jak Battlefield 4, Metro: Last Light czy też Max Payne 3.

Warto także nadmienić, że sterowniki GeForce 331.65 WHQL powstały także z myślą o supporcie nowych „technologii” od nVidia a dokładnie GameStream (możliwość sparowania np. konsoli komputerem) oraz GeForce ShadowPlay (nagrywanie naszego gameplay’u jakby w tle rozgrywki). Cóż, jest mamy tutaj zarówno typowy boost jak też coś nowszego. Warto chyba na żywo zweryfikować przydatność GeForce 331.65 WHQL? ;)

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*